Detoxic Eesti

Koduleht
Uudised
Intervjuu
Halb Hingeõhk on Parasiitide Poolt Põhjustatud

Suu ei ole Halva Hingeõhu Allikas

Dr. Miikael Peterson
Riikliku Parasiithaiguste Instituudi juht, dr. Peterson on avaldanud enam kui 60 teaduslikku väljaannet molekulaarse parasiitluse kohta.
21 aastat tööalast kogemust.

Riiklik Parasiithaiguste Instituut avastas uue halitoosi (suu lõhn) põhjuse: nakkus. Hiljuti valminud uuringus teatati, et parasiit jäätmed on mürgised ning võivad luua kasvulava bakteritele maos. See on põhjus, miks inimesetel, kes on nakatunud selle parasiidiga on halb hingeõhk.

Me arutleme selle meditsiinilise probleemi üle Dr. Miikael Petersoniga, Riikliku Parasiithaiguste Instituudi juht.

Dr Peterson, tänan, et tulite. Ma alustan põhiküsimusega. Kas see on tõsi, et enamik Eesti elanikkonnast on parasiitidega nakatunud?

Jah. Võrreldes teiste riikidega, hõivame meie ühte juhtivaid positsioone nakatumises. Tänu väga halvale ökoloogilisele olukorrale, asutuste tegevusetusele ja ükskõiksetele inimestele.

Dr. Peterson, kas uuringute tulemused seoses nakatumise ja halva hingeõhu omavaheliste seostega on õiged?

Isegi paar aastat tagasi, arstiteaduskond uskus, et halb hingeõhk moodustub suuõõnes. Kuid viimased uuringud on näidanud, et mao ja maksa probleemid (mis on alati olemas, kui olete nakatunud parasiidiga) põhjustavad ka halba hingeõhk. Teadlased on ka teatatud, et sedea pealtnäha "tavapärast nähtust", ei tohiks ignoreerida. Nakatumine viib praktiliselt iga tõsise haiguseni inimkehas.

Mina isiklikult usaldan uuringute tulemusi, mis on läbi viidud meie instituudis. Levinus "suu lõhn" muutub raskeks haiguseks. Umbes 92% inimeste surma põhjuseks on parasitaarnakkuste poolt põhjustatud infektsioonid. Ja nakkused ei põhjusta ainult surma.

Kui me räägime parasiitidest, siis tavaliselt peame silmas usse. Kas need võivad tõesti põhjustada halba hingeõhk ja isegi surma?

Tegelikult suur viga on arvata, et parasiidid on lihtsalt ussid. Keha erinevates elundites elab väga palju erinevaid parasiite ning nad põhjustavad erinevat mõju. Ja muideks, ussid - täpsemalt helmintid - on väga ohtlikud. Nad sõna otseses mõttes hävitada soolestiku, mille põhjusel see laguneb ja lõpuks sureb. Isegi usse on üsna raske leida ja hävitada.

Peale nende on veel tuhandeid parasiite, kes elavad maksas, ajus, kopsudes, veres ja kõhus. Ja peaaegu kõik neist on surmavad. Mõned neist tegutsevad kohe agressiivselt ja hävitavad keha. Muud parasiidid elavad märkamatult, kuni nende arv muutub nii suureks, et keha ei suuda enam neile vastu panna ning inimene sureb.

Samas, võin julgelt öelda, et praktiliselt kõik on nakatunud parasiitidesse. Asi on selles, enamik neist on äärmiselt raske tuvastada. Ja kui tulemused parasiitnakkuste tagajärjel muutuvad märgatavaks, püüavad arstid neid kõrvaldada. Isegi keha lahkamise ajal läheb vaja erilisi teste, et parasiite avastada. Vähemalt enamikel juhtudel.

On tuhandeid parasiite, mis suudavad elada sinu maksas, ajus, kopsudes, veres ja kõhus. Ja peaaegu kõik neist on surmavad. Ja see algab tavaliselt kõigest halvast hingeõhust.

Kas tooksite nakatumisest konkreetseid näiteid?

Ma võiksin teile rääkida sadadest juhtumitest. Aga võib-olla keskendun ma neile näidetele, mis selgelt demonstreerivad parasiitide ohtlikkust.

Esiteks, nagu selgus, mõned paelussid võivad põhjustada vähki. Lisaks, ussid ise, mitte inimesed on need, kellele esialgu see haigus tekib. Aga nende pahaloomulised rakud levivad üle kogu keha nakatades ka inimest. See juhtub siis, kui ussi vastsed satuvad soolestikust inimese lümfisõlmedesse. Selle tulemusena muutuvad nad vähkkasvajateks mürgitades kiiresti inimest. Surm sõna otseses mõttes mõne kuu jooksul. Üks selline kasvaja poolt põhjustatud surmajuhtum leidis aset eelmisel nädalal.

Sellel pildil: pahaloomulise kasvaja rakud, mis on omandatud parasiitide poolt.

Teine levinud nakatumise koht on inimese aju. See põhjustab neuroosi, kiiret väsimust, liigset ärrituvust ja äkilisi tujumuutusi. Ning kaugelearenenumas staadiumis, kui aju täitub parasiitidega, võivad edasi areneda raskemad haigused, mis viivad lõpuks surmani.

Meil on fotoarhiiv lahangutest, kus parasiite leiti erinevatest elunditest. Siin on mõned pildid, aga ma pean teid hoiatama, need on jubedad.

Ussid sapikivides:

Ussid inimajus, mis põhjustasid vähki:

Ussid südames, mis põhjustasid südame seiskumist:

Kolmas näide on inimese südame nakatumisest. Usutakse, et see haigus on väga haruldane. Aga tegelikult südameussid esinevad umbes 23% inimestest. See tähendab, et tegelikult on see igal neljandal inimesel. Varajases staadiumis on nad täiesti nähtamatu ja neil ei ole mingit mõju organismile. Aga mida rohkem aega möödub, seda rohkem tähelepanuväärsemaks ussid inimese südames muutuvad. Nad on algpõhjuseks paljudele südamehaigustele ja kui me räägime äkksurmast südame seiskumise, tõttu, siis moodustavad need parasiidid ligi 100% juhtudest.

Kas nakatumisel on mingeid ohtlikke tagajärgi?

Parasiidid tekitavad meestel prostatiiti, impotentsust, adenoomi, põiepõletikku, neerukive ja põiekive.
Naistel, põhjustab see valu ja põletiku munasarjades fibroide emakas, rinnanäärmete fibrotsüstoosi, samuti neerupealiste ning põie - ja neerupõletikku. Samuti kaasneb nendele probleemidele naha enneaegne vananemine, kortsud, kotid silmade all, tüükad ning papilloomid näole ja kehale.

Kuidas ennast parasiitide eest kaitsda? Kas on olemas teste, rohte?

Kahjuks võib väita, et puuduvad kindlad diagnoosimise meetodid parasiitide leidmiseks inimeses. Osaliselt on see tingitud nii paljude parasiit liikide olemasolust (teatakse üle 2000 liigi kohta) ning osaliselt raskusele nende tuvastamiseks. Täielikku parasiit eksamit on võimalik teostada vaid vähestes kohtades Eestis ja see maksab väga palju.

Parasiitinfektsiooni sümptomid on järgnevad:

 • Halb hingeõhk;
 • Allergiad (lööve, märjad silmad, tilkuv nina);
 • Lööve ja naha punetus;
 • Krooniline haigeks jäämine, kurguvalu, nina kinnisus;
 • Krooniline üleväsimus (oled kogu aeg väsinud olenemata, mida teed);
 • Tihe peavalu;
 • Kõhukinnisu- või lahtisus;
 • Valu luudes ja lihastes;
 • Närvilisus, magamatud ning söögiisu korratus;
 • Timedad ringid, kotid silmade all.

Kui teil on vähemalt ükski nendest sümptomitest, siis on 99% tõenäosus, et teie kehas on parasiidid ning te peate nendest lahti saama võimalikult kiiresti!

Rääkidest ravimitest, siis sellega esinevad mõned probleemid. Tänapäevani on vaid üks lahendus, mis aitab parasiitidest vabaneda.

Parasiitide vastase toidulisandi nimi on Detoxic. See töötati välja minu kolleegide poolt Parasitoloogia Instituudis koostöös rahvusvaheliste teadlaste meeskonnaga. Umbes kaks tosinat erinevaid parasiitidevastaseid ravimeid uuriti hoolikalt. Kuid uurimise protsessi käigus sai selgeks, et ainult Detoxic oli efektiivne.

Detoxic sisaldab unikaalset segu, mille koostisosadeks on: preeria päevalill (Achilleae millefolii), aas-jüri lill (Centauri erythraea) ja nelk. Väljatöötamise ja katsetamise käigus, osutus see ravim väga tõhusaks. Täna on see on ainus vahend, mis võimaldab silmapaistvaid tulemusi. Ja kui rääkida ainult rahast, siis oleks see tähendanud puhtalt eksporti. Inimesed kogu maailmas on nõus maksma peaaegu igasugust hinda Detoxicu eest.

Leidub palju positiivset tagasisidet inimestelt, kes on seda juba proovinud.

Mis teeb Detoxicu nii eriliseks? Mis on selle toidulisandi ja antiparasiit rohtude vahe?

Nagu ma juba ütlesin, tänaseni on see ainus töötav parasiiditõrjelahus kogu maailmas. See aitab täielikult vabaneda parasiitidest. See on ka põhjus, miks see on nii ihaldatud rahvusvahelistes apteegikettides ja farmaatsiaettevõtetes. Võrreldes teiste parasiitide vastaste rohtudega, töötab see otseselt terve hulga parasiitide vastu, mis võivad nakatada inimese keha. Arvestades probleeme diagnoosiga, võimaldab see teil tõhusalt puhastada kogu keha. Mainisin enne, et on peaaegu võimatu tuvastada, millised parasiidid on nakatanud keha. Detoxic hävitab ja eemaldab kõik parasiidid mis kehas elavad - alates ajust ja südamest, lõpetades maksa ja soolestikuga. Ükski teine tänapäeval saadav ravim ei ole selleks võimelin.

Pealegi ei ole see keemiline ravim, vaid täiesti looduslik toode, mis kõrvaldab allergilisi reaktsioone, soolestiku mikrofloora tasakaalutust ja muid probleeme, mis võivad tekkida, kui haiguse ravimiseks klassikaliste rohtudega peab keha kannatama erinevate keemiliste protsesside all.

See on ametlik tulemus laboratooriumis tehtud testidest Detoxic peal Parasiithaiguste Instituudis.

1. Detoxic® kasulikkus arvutatuna kasutades standard tehnikat (paranenute arv kogu 100 liikmelisest uuritavate rühmast, keda raviti selle ravimiga):

 • Helmintide ja munade likvideerimine: 100%
 • Kõhunäärme seisundi ja toimimise paranemine: 80%.
 • Allergilise dermatiidi kadumine: 90%.
 • Gastriidi, haavandite, kõhulahtisuse kadumine: 90%.
 • Aneemia kadumine: 100%.
 • Halva hingeõhu kõrvaldamine: 100%.

2. Pole täheldatud negatiivseid kõrvalmõjusid nagu näiteks allergiline reaktsioon.

3. Detoxic on tunnustatud kui juhtiv ravim võitluses parasiitide vastu inimese kehas.

Ma usun, et meie lugejad sooviksid teada, kust on võimalik osta toodet Detoxic?

Te saate seda tellida tootja ametliku kodulehelt. Kahjuks apteegid tahavad küsida väga kõrget jaemüügihinda. Nad soovivad võtta palju kõrgemat hinda. Kuid teadlased, kes on selle toote loonud on rangelt sellise lähenemise vastu. Arstina soovin, et inimesed üle kogu maa saaksid seda toodet endale lubada.

Ma loodan, et tulevikus suudame jõuda lahendusteni ning et Detoxic oleks müügil kõigis apteekides üle kogu maa. Seniks on seda võimalik tellida ainult internetist. Kõik on mugav ja lihtne - toodet on võimalik saata nii posti kui ka kulleriga, ja maksta saab kui pakk on kohale toimetatud. Midagi muud ei ole toote saamiseks teha vaja.

Dr. Peterson, enne kui me lõpetame intervjuu, kas te sooviksite lugejatele midagi lisada?

Ainus, mida sooviksin lisada on see, et hoolitsege iseendi tervise eest. Te ei pruugi seda kahtlustada, kuid parasiidid elavad teie organismis 97-98% tõenäosusega. Nad võivad olla kõikjal - veres, sooltes, kopsudes, südames, ajus. Parasiidid sõnaotseses mõttes söövad teid seest poolt samal ajal teie keha mürgitades. Selle tulemusena on mitmeid tervisehädasid, mis võivad eluiga vähendada 15-25 aastat. Ma ei hakka isegi mainima äkksurmasid, mille esinemist seostatakse tavaliselt parasiitidega inimese kehas.

Detoxic on võimalik tellida läbi ametliku kodulehe.

17 kommentaari
Anna Fjodorova
Mina tellisin selle ravimi... Mind tegi murelikuks halb hingeõhk. Viiendal kasutamise päeval avastasin, et mu hingeõhk on värskem. Koos sellega oli taastunud ka soolestiku töö. Selleks, et vältida haiguse tagasiteket, kordan ravikuuri iga 3 kuu tagant.
Proua Sepp
Ma tellisin Detoxic Pärast tellimuse esitamist tõi kuller selle järgmisel päeval. Alustasin manustamisega, jubedad asjad tulid minust välja... Ma ei oleks eales uskunus, et minu sees elavad sellised elukad. Ma ei suuda isegi mõelda, kuidas olin võimeline sel viisil elama.
Kristiina
Tänan teid artikli eest! Tellisin selle ka endale.
Andre
Kui ma alustasin Detoxicu võtmisega polnud mul aimugi, millist mõju see omada võib. Kõhu valud on läinud (tundub et midagi oli sooltega), õhupuudus ning halb hingeõhk kadusid. 53 aastaselt tunnen end kui 30 aastane. Sellist asja ei kuule te oma perearstilt.
Andra
Mina võtsin Detoxicut samuti. Efekt on lihtsalt hämmastav. Tunnen ennast noore ja tervena. Minu immuunsüsteem on jätkuvalt paremaks muutunud hetkest kui alustasin ravikuuriga 8 kuud tagasi. Sellest hetkest pole ennast halvasti tundnud! Sellistest tulemustest ei osanud undki näha. Soovitan soojalt!
Helen Moorista
Vaatasin hiljuti BBC dokumentaali parasiitidest. Seal mainiti seda ravimit. See olevat parim parasiitide vastane ravim kogu maailmas.
Aleks
Mina tellisin selle samuti.
Tegija
Mul esinesid kohutavad peavalud. Võtsin Detoxic’it paar nädalat ning peavalud kadusid. Nüüd ei suuda ma enam mõelda... mis küll elas seal?
Sabrina
Vanaema õpetas mulle, kuidas vabaneda parasiitidest kasutades koirohtu. Terve pere kasutas koirohu leotiseid ning see aitas ka minu lastel ussidest lahti saada. Kuid ükskõik mida ma ka ei teinud, ei suutnud ma lahti saada halvast hingeõhust. Tellisin Detoxicu ning enam ei ole probleeme värske hingeõhuga. Muideks ma loobusin kibedast koirohu leotisest ning lülitusin ümber Detoxicule. Mõju on sama, hind on mõistlik ning kasutamine on imelihtne.
Irene Volm
Väga huvitav intevjuu, tänan! Te avate inimeste silmi!
Jaana Pruun
Mis siis kui see on pettus? Miks seda müüaks ainult internetis?
Jevgeenia
Ma nõustun kõigi eelnevate kommentaaridega. Kui ma alustasin võtmisega, siis minust väljusid inetud koletised. Ma sattusin paanikasse ning läksin arstile. Ta vaatas neid ning lausus, et see on maksakaantõvi. Ilma Detoxic’ta oleks see mind 2-3 aasta jooksul tapnud.
Marek Remil
Jaana, kas sa oled seda artiklit lugenud? Mis pettusest saab juttu olla, kui kauba eest tasumine toimub kauba kätte saamisel? Mina tellisin ning kaup saabus kulleriga. Kontrollisin kõik ning alles siis tasusin raha. Tänapäeval müüakse kõike internetis, alustades riietest ja kingadest ning lõpetades muu varustuse ning mööbliga.
Anastassia King
Suurepärane toode. Mina ja mu abikaasa mõlemad märkasime silmapaistvaid muutusi oma tervises. Me tõesti tunneme endid nooremana ning meil on rohkem energiat. Kui sa vabaned neist tunned end palju paremini.
Saara Marten
Just lugesin kommentaare ning olen langetanud otsuse :-) Ma tellin kohe praegu.
Anastassia Rohu
Te ei usu seda. Mul oli probleem, olin pidevalt väsinud, kaotasin huvi alada, ma andsin alla. Kuid siis ostsin selle Detoxicu See on suurepärane ravim, soovitan kõigile.
Taavi
Tänan nõuande eest. On aeg oma organismi puhastamiseks. Vähemalt korra elus. Ma pole seda varem teinud, kuid olen veendunud, et ilma parasiitideta on mu elu palju parem:-) Ma olen kindel, et mul on need. Parasiite on lihtne saada.